USŁUGI

JAK MOŻEMY CI POMÓC?

W zakres naszych kompetencji wchodzą: projektowanie i doradztwo w zakresie systemów zabezpieczeń, a także ich montaż i instalacja. Poznaj pełną ofertę naszych usług.

Systemy alarmowe

Natychmiastowe wykrywanie prób włamania

Oferujemy instalację systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN). To sprawdzony, stosowany od lat model ochrony obiektów. Systemy te pozwalają na natychmiastowe wykrycie próby włamania. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne systemy alarmowe (przewodowe, bezprzewodowe i mieszane), pozwalające na najwyższy standard zabezpieczenia obiektów. Dobieramy je mając na uwadze dobro klienta – od bardzo prostych, do szeroko rozbudowanych, także o funkcje automatyki.

W zakresie instalacji systemów alarmowych bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Satel, DSC, Jablotron, Bosch.

Monitoring wizyjny

Nadzór 24 godziny na dobę

Systemy monitoringu wizyjnego (CCTV) pozwalają na zdalny nadzór, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo monitorowanego obiektu. Coraz częściej wykorzystywane są do nadzoru: ulic miast, parkingów, firm, centrów handlowych, a także prywatnych posesji. W naszej ofercie znajdują się zarówno skomplikowane systemy dozoru wizyjnego, jak i pojedyncze kamery pozwalające na zdalny podgląd poprzez sieć.

W zakresie instalacji systemów monitoringu wizyjnego bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Dahua, Hikvision, Ipox, Bosch, Novus, BCS.

Systemy sygnalizacji pożaru

Ugasić pożar w zarodku

Systemy sygnalizacji pożaru pozwalają wykryć zjawiska towarzyszące pożarom nawet w ich początkowej fazie. Takie rozwiązanie pozwala na przeprowadzenie szybkiej ewakuacji z zagrożonego obszaru, zaalarmowanie Państwowej Straży Pożarnej oraz wysterowanie urządzeń automatyki pożarowej. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, instalowaniu oraz wdrażaniu systemów sygnalizacji pożarowej w obiektach o różnym przeznaczeniu. Pracujemy wykorzystując systemy zarówno producentów krajowych, jak i zagranicznych.

W zakresie instalacji systemów sygnalizacji pożaru bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Schrack – Seconet, Polon – Alfa, Bosch, Esser, a w zakresie oddymiania z: AFG, D+H, Polon – Alfa, Mercor.

Systemy oddymiania

Dodatkowa forma ochrony

Instalacja systemu oddymiania powietrza to dodatkowa forma zabezpieczenia całych budynków oraz pomieszczeń przed gromadzeniem się niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia i życia spalin lub substancji smolistych.

Detekcja gazów

Ochrona przed niewidocznym

Ulatniający się gaz, może okazać się cichym zabójcą. Dlatego polecamy ubezpieczyć się w czujniki detekcji gazów, które znacznie podnoszą poziom bezpieczeństwa w domu lub firmie. Zasada ich działania opiera się na ciągłym monitorowaniu stężenia gazu w pomieszczeniu. Gdy czujnik wykryje przekroczenie norm - uruchamia alarm. Oferujemy czujniki autonomiczne oraz takie, które możemy podłączyć do nadrzędnego systemu alarmowego lub systemu automatyki. Systemy te są w stanie zaalarmować osoby znajdujące się w pobliżu zagrożonego obszaru oraz uruchomić odpowiednie funkcje, np. wietrzenia budynku.

W zakresie instalacji systemów detekcji gazów bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Gazex, Hekato.

Systemy kontroli dostępu

Dostęp tylko dla uprawnionych osób

Dzięki systemom kontroli dostępu w prosty sposób uchronisz swoją posesję, obiekt lub inny obszar przed dostępem osób nieuprawnionych. Działają one na zasadzie selekcji według systemu identyfikacji, np. za pomocą kart magnetycznych, breloków, kodu lub cechy biometrycznej. Tę usługę można dodatkowo rozszerzyć o rejestrację czasu pracy. Systemy kontroli dostępu mogą obejmować pojedyncze przejście lub wiele przejść połączonych w system.

W zakresie instalacji systemów kontroli dostępu bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Roger, KADE, Ironlogic.

Domofony,
wideodomofony

Prosta forma identyfikacji gości

Standardowa oferta domofonów od kilku lat została wzmocniona na rynku wersją wideo. Dzięki zastosowaniu wideodomofonów oprócz prowadzenia rozmowy oraz udzielania dostępu gościom, mamy także możliwość oglądania obrazu tego, co dzieje się przed wejściem. To proste ułatwienie, które znacznie zwiększa bezpieczeństwo naszego domu, mieszkania lub firmy.

W zakresie instalacji domofonów i wideofonów bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Elfon, Urmet, ACO, Laskomex, Vidos, Commax, Leelen, Dahua.

Napędy bram

Napędy automatyczne dla różnych rodzajów bram

Automatyczne napędy do bram i drzwi to kompleksowe rozwiązania zwiększające wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. To niezwykle wygodne rozwiązanie pozwalające na oszczędność czasu. Instalując tego rodzaju napęd jesteśmy w stanie otwierać każdą bramę bez konieczności wysiadania z auta.

W zakresie instalacji napędów bram bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: BFT, Came, Beninca.

Systemy automatyki

Obniżenie kosztów eksploatacji

Dzięki zastosowaniu systemów automatyki w budynkach, jesteśmy w stanie dostosować pracę urządzeń i inne parametry stawiane w wymogach przez zarządcę. Dla właściciela czy dzierżawcy to komfort użytkowania i realne obniżenie kosztów eksploatacji budynku.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE

Wykonywanie instalacji elektrycznych

Specjalizujemy się w wykonywaniu instalacji elektrycznych dla różnorodnych obiektów, oferując naszym klientom niezawodne, efektywne i bezpieczne rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Anteny TV

Profesjonalny montaż anten TV SAT

Oferujemy profesjonalny montaż, instalację, serwis, konserwację modernizację oraz wymianę instalacji zarówno satelitarnych, jak i naziemnych. W ramach naszych usług obsługujemy sprzęt wszystkich popularnych nadawców.

Inne instalacje elektryczne i teletechniczne

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Powyższa oferta to tylko krótka charakterystyka działalności naszej firmy. Jesteśmy w stanie zaoferować wiele więcej, przede wszystkim opierając się na realizacji indywidualnych potrzeb każdego klienta. By się o tym przekonać - zapraszamy do kontaktu!

KONTAKTNASZE REALIZACJE