MONTAŻ DOMOFONÓW I WIDEODOMOFONÓW Kraków

Kraków, Niepołomice i okolice

Jesteś tutaj:

CO OFERUJEMY?

Standardowa oferta domofonów od kilku lat została wzmocniona na rynku wersją wideo. Dzięki zastosowaniu wideodomofonów oprócz prowadzenia rozmowy oraz udzielania dostępu gościom, mamy także możliwość oglądania obrazu tego, co dzieje się przed wejściem. To proste ułatwienie, które znacznie zwiększa bezpieczeństwo naszego domu, mieszkania lub firmy.

W zakresie instalacji domofonów i wideofonów bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Elfon, Urmet, ACO, Laskomex, Vidos, Commax, Leelen, Dahua.

MONTAŻ DOMOFONÓW I WIDEODOMOFONÓW - DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FPI?

Wieloletnie doświadczenie zebrane podczas współpracy z wiodącymi producentami, pozwala nam każdorazowo zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Potwierdzeniem jakości naszej pracy są wykonane przez nas realizacje. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych (mieszkania, domy, wspólnoty mieszkaniowe), jak i instytucji oraz firm.

Montaż domofonu Kraków (oraz montaż wideodomofonu Kraków)

Działamy głównie na terenie Małopolski (Kraków, Niepołomice, Kłaj, Proszowice, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Skawina, Dobczyce, Gdów), ale w razie zainteresowania realizujemy także zlecenia na terenie całej Polski.

Ponad 10 lat doświadczenia w branży

Doradzamy Projektujemy Montujemy

Możliwość zawarcia umowy serwisowej

Stale poszerzamy naszą wiedzę techniczną

NASZE REALIZACJE

BEZPŁATNA WYCENA
INSTALACJI DOMOFONÓW I WIDEODOMOFONÓW

DLACZEGO DOMOFONY I WIDEODOMOFONY SĄ RZECZYWIŚCIE NIEZBĘDNYM WYPOSAŻENIEM?

Przekonaj się o istocie domofonów i wideodomofonów!

W dzisiejszych czasach temat bezpieczeństwa jest „wałkowany” praktycznie na wszystkich płaszczyznach. Cyfrowa rzeczywistość wymusza na programistach specjalnych zabezpieczeń przed kradzieżami danych z portali społecznościowych oraz pieniędzy z wirtualnych kont bankowych. W prawdziwym świecie również trzeba pamiętać, że okazja czyni złodzieja! Instalacja domofonów i wideodomofonów może okazać się skutecznym sposobem na ograniczenie zbędnego ryzyka kradzieży, włamania lub wszelkich innych i równie poważnych wykroczeń!

Czym są domofony i wideodomofony?

Oba urządzenia stanowią jedne z najchętniej wybieranych systemów kontrolowania wejść na prywatną posesję, tereny przedsiębiorstw bądź do wszelkich innych obiektów o charakterze mieszkalnym lub pracowniczym. W zależności od wyboru umożliwiają one łączność głosową (domofony Kraków) bądź wzrokowo-głosową (wideodomofony Kraków) pomiędzy osobą znajdującą się przy panelu rozmownym przed wejściem, a unifonem czy monitorem znajdującym się we wnętrzu konkretnego budynku. Co więcej, dzięki domofonom i wideodomofonom można z łatwością otwierać drzwi lub bramy wjazdowe.

Co determinuje konieczność montażu domofonu lub wideodomofonu?

System zabezpieczenia wykorzystujący domofon lub wideodomofon należy oprzeć na technicznych aspektach miejsca, które ma zostać objęte instalacją. W tym celu warto wziąć pod uwagę:

    • charakter budynku oraz jego wielkość
    • aktualnie przeznaczony budżet na montaż urządzenia
    • rodzaj instalacji elektrycznej oraz wykorzystany sposób okablowania
    • preferowany typ komunikacji z osobami odwiedzającymi (głosowy bądź wideo-głosowy)
    • konieczność zintegrowania z innymi systemami zabezpieczenia (np. monitoringiem lub alarmami)

Domofon czy wideodomofon – co okaże się lepszym wyborem?

Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bo oba systemy są niezwykle skuteczne w kontekście poprawy bezpieczeństwa. Domofony są proste w użyciu i instalacji, a ich niewielkie koszty stanowią znacznie częstszy wybór wśród właścicieli firm, hoteli, deweloperów planujących osiedla mieszkalne czy prywatnych użytkowników. Wideodomofon to znacznie większy koszt, trudniejsza instalacja, ale i znacznie lepsza pewność dotycząca identyfikacji gości oraz szybsze reagowanie na pojawienie się ryzyka potencjalnego zagrożenia. W dużych miastach i ich okolicach (np. jak Kraków, Niepołomice czy Skawina) oba urządzenia są chętnie wybierane, jednakowo przez indywidualnych klientów i potężne korporacje. W razie pytań o montaż domofonu i wideodomofonu zapraszamy do kontaktu!

Domofony i wideodomofony – jakie mają zastosowanie?

Instalacja systemu identyfikacji głosowej lub wzrokowo-głosowej jest rekomendowana przede wszystkim do ułatwienia przyjmowania gości i monitorowania osób, które odwiedzają obiekt objęty ochroną. Dzięki temu znacznie łatwiej odróżnić dostawcę jedzenia lub listonosza od potencjalnego przestępcy, który może próbować włamać się do domu lub firmy. Wideodomofony są niezwykle chętnie wybierane przez młodych rodziców, którzy chcą lepiej kontrolować własne pociechy i otoczyć je dodatkową opieką. Jakby tego było mało, wideodomofon jest także sporym ułatwieniem dla osób mających problemy ze słuchem – dzięki obrazowi wyświetlanemu na ekranie znacznie prościej jest rozpoznać osobę, która stoi przed wejściem na teren posesji czy przedsiębiorstwa. Polecamy profesjonalny montaż domofonu Kraków i okolice.

Jak wygląda montaż domofonu lub wideodomofonu?

Profesjonalne firmy odpowiedzialne za dobór i sprzedaż systemów zabezpieczeń na terenie województwa małopolskiego (tj. Krakowa, Skawiny, Niepołomic i innych okolic) zajmują się kompleksową usługą związaną z ich instalacją. Profesjonalny zespół zjawia się na miejscu, aby podłączyć sprzęt i odpowiednio poinstruować w zakresie prawidłowego użytkowania. Ponadto specjaliści na pewno doradzą, co należy robić w przypadkach popularnych problemów (np. samoistnego dzwonienia lub braku głosu/obrazu wideo). Warto też dodać, że elektroniczne systemy zabezpieczeń są objęte gwarancją, która przewiduje serwis umożliwiający pozbycie się wadliwych usterek i ewentualne wsparcie w zakresie ponownego montażu urządzenia (np. przy wymianie domofonu na wideodomofon).

Szukasz profesjonalnej firmy do montażu domofonu lub wideodomofonu w Krakowie i okolicach? Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

Zadzwoń do nas…

…lub napisz. Skontaktujemy się z Tobą