Firma

FPI - POZNAJ BLIŻEJ NASZĄ FIRMĘ

Misją firmy FPI – elektroniczne systemy zabezpieczeń jest zapewnienie Tobie oraz Twoim bliskim, a także prowadzonym przez Ciebie biznesom pełnej ochrony, a satysfakcję naszych Klientów traktujemy priorytetowo.

Nasza firma powstała z myślą o świadczeniu i rozwoju usług z zakresu systemów bezpieczeństwa. I choć oficjalnie istniejemy od 2015 roku, to nasze doświadczenie w branży jest o wiele dłuższe. Wspólne projekty i instalacje realizujemy już od 2008 roku. Od tamtego czasu wciąż konsekwentnie się rozwijamy i zdobywamy doświadczenie, które pozwala nam zapewniać naszym klientom coraz bardziej nowoczesne, innowacyjne i przede wszystkim efektywne rozwiązania. Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz usługi obejmujące: projektowanie, instalację oraz serwisowanie systemów zabezpieczeń.

Wieloletnie doświadczenie zebrane podczas współpracy z wiodącymi producentami, pozwala nam każdorazowo zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Potwierdzeniem jakości naszej pracy są wykonane przez nas realizacje.

Firma FPI działa głównie na terenie Małopolski (Kraków, Niepołomice, Kłaj, Proszowice, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Skawina, Dobczyce, Gdów), ale w razie zainteresowania realizujemy także zlecenia na terenie całej Polski. W gronie naszych stałych klientów są również klienci ze Śląska. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych (mieszkania, domy, wspólnoty mieszkaniowe), jak i instytucji oraz firm.

KONTAKTNASZE REALIZACJE