MONITORING WIZYJNY Kraków i okolice - KAMERY CCTV

Kraków, Niepołomice i okolice

Jesteś tutaj:

CO OFERUJEMY?

Systemy monitoringu wizyjnego (CCTV) pozwalają na zdalny nadzór, dzięki czemu zwiększają bezpieczeństwo monitorowanego obiektu. Coraz częściej wykorzystywane są do nadzoru: ulic miast, parkingów, firm, centrów handlowych, a także prywatnych posesji. W naszej ofercie znajdują się zarówno skomplikowane systemy dozoru wizyjnego, jak i pojedyncze kamery pozwalające na zdalny podgląd poprzez sieć.

Monitoring wizyjny montaż – na jakich urządzeniach bazujemy?

W zakresie instalacji systemów monitoringu wizyjnego bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Dahua, Hikvision, Ipox, Bosch, Novus, BCS.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FPI?

Wieloletnie doświadczenie zebrane podczas współpracy z wiodącymi producentami, pozwala nam każdorazowo zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Potwierdzeniem jakości naszej pracy są wykonane przez nas realizacje. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych (mieszkania, domy, wspólnoty mieszkaniowe), jak i instytucji oraz firm.

Montaż monitoringu wizyjnego w Krakowie i okolicach ( monitoring Niepołomice i monitoring Kraków )

Działamy głównie na terenie Małopolski (Kraków, Niepołomice, Kłaj, Proszowice, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Skawina, Dobczyce, Gdów), ale w razie zainteresowania realizujemy także zlecenia na terenie całej Polski.

Ponad 10 lat doświadczenia w branży

Doradzamy Projektujemy Montujemy

Możliwość zawarcia umowy serwisowej

Stale poszerzamy naszą wiedzę techniczną

NASZE REALIZACJE

BEZPŁATNA WYCENA
INSTALACJI MONITORINGU WIZYJNEGO

MONTAŻ MONITORINGU WIZYJNEGO - KRAKÓW, NIEPOŁOMICE I OKOLICE

Powszechny postęp technologiczny jest zauważalny praktycznie w każdej sferze życia – począwszy od zwykłej rozrywki, przez komunikację i social media, a skończywszy na rozwiązaniach medycznych. W branży zabezpieczeń z całą pewnością mowa o systemach monitoringu wizyjnego, które niezwykle często stanowią jedną z podstawowych form ochrony i zabezpieczenia mienia.

Monitoring wizyjny co to jest?

Jeszcze niespełna kilka lat temu większość osób posługiwała się terminami „telewizji przemysłowej” lub „telewizji dozorowej”, które z czasem zostały na dobre zastąpione przez pojęcie monitoringu wizyjnego. Mianem tym określa się system zdalnej analizy i obserwacji konkretnego obiektu, który odbywa się przy pomocy jednej lub kilku zainstalowanych kamer. Sprzęt umożliwia transmisję wideo w czasie rzeczywistym, którą można na bieżąco oglądać w miejscu określanym Centrum Monitorowania.

Dobrej jakości system monitoringu wizyjnego zawiera też specjalne oprogramowanie zarządzające obróbką odbieranego strumienia informacji wideo i algorytmów związanych z wykrywaniem przypuszczalnych sytuacji alarmowych. Nietrudno domyślić się, że dozór wizyjny wymaga stałego dostępu do szybkiego internetu, a samo Centrum Monitorowania musi być zintegrowane m.in. z lokalnym systemem zabezpieczeń. Monitoring wizyjny jest niezwykle popularnym rozwiązaniem w miastach nastawionych na turystykę (np. Kraków), co stanowi optymalny sposób na obserwację mienia i odpowiednio szybką interwencję w koniecznym przypadku (np. aktu wandalizmu czy próby włamania). Interesuje Cię monitoring wizyjny Kraków lub okolice ? A może Kamery Niepołomice ? Zadzwoń do nas.

Jak działa monitoring wizyjny?

Instalacja systemu monitoringu wizyjnego jest zazwyczaj połączona z innymi formami zabezpieczeń np. alarmami dźwiękowymi. Zgłoszenie alarmu zostaje przesłane do Centrali Monitorowania, gdzie następuje zdefiniowanie alarmu. Z kolei kamery znajdujące się na terenie obiektu pozwalają nawiązać połączenie wideo, które pozwoli na dokładne sprawdzenie domniemanej przyczyny zgłoszenia. Warto też dodać, że w trakcie montażu monitoringu wizyjnego sprzęt może zostać połączony m.in. z czujnikami ruchu, mikrofonami, systemem nagłośnieniowymi, oświetleniem, bramami czy szlabanami drogowymi – wszystko jest uzależnione od charakteru pilnowanego obiektu.

W niektórych przypadkach monitoring wizyjny umożliwia zorganizowanie bardzo szybkiej interwencji na miejscu zdarzenia. Niejednokrotnie na terenie Krakowa można zaobserwować pojawienie się na miejscu zdarzenia wozu patrolowego agencji ochrony, która w przypadku bardziej rozbudowanego systemu kamer otrzymuje sygnał bezpośrednio do komputera znajdującego się w samochodzie! Jednak nie tylko ochrona może otrzymywać powiadomienia – sygnał z monitoringu wizyjnego może trafić m.in. do menadżera sieci punktów sprzedaży czy zarządców nieruchomości. Najlepszy monitoring Niepołomice, Kraków. Polecamy!

Monitoring wizyjny – zalety

  • Dyskretny sposób na ochronę w czasie rzeczywistym
  • Efektywna metoda zapobiegania wypadkom lub przestępstwom
  • Idealne rozwiązanie dla monitorowania obiektu o dużym obszarze
  • Błyskawiczny serwis w zakresie naprawy czy instalacji dodatkowych rozwiązań
  • Łatwe kontrolowanie sytuacji podczas rozmaitych wydarzeń np. meczy czy imprez masowych
  • Wysoka jakość obrazu, bezproblemowe przesyłanie danych

Monitoring wizyjny – gdzie warto zastosować?

Instalacja systemu monitoringu wizyjnego jest polecana przede wszystkim na terenie większych miast i ich okolic (np. Kraków, Niepołomice czy inne sąsiadujące miejscowości), które są miejscem o dużej liczbie mieszkańców i odwiedzających turystów. W jakich miejscach warto dokonać montażu kamer? Możliwości jest wiele. Monitoring wizyjny będzie cenną formą zabezpieczenia jednakowo dla prywatnych posesji, lokali usługowych (np. galerie handlowe), małych i dużych przedsiębiorstw, parkingów, miejsc odpowiedzialnych za imprezy masowe (np. stadiony, hale), a skończywszy na placówkach medycznych czy budynkach związanych z prawem i administracją (np. sądy, urzędy, punkty pocztowe). Sprawdź nasz monitoring wizyjny Kraków, Wieliczka, Niepołomice oraz okolice. Najlepsze kamery Niepołomice – czołowych producentów elektroniki.

Montaż monitoringu dobrze powierzyć sprawdzonej i profesjonalnej firmie. Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

Zadzwoń do nas…

…lub napisz. Skontaktujemy się z Tobą