MONTAŻ ALARMÓW

Systemy alarmowe Kraków, Niepołomice i okolice.

Jesteś tutaj:

CO OFERUJEMY?

Oferujemy instalację systemów sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN). To sprawdzony, stosowany od lat model ochrony obiektów. Systemy te pozwalają na natychmiastowe wykrycie próby włamania. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne systemy alarmowe (przewodowe, bezprzewodowe i mieszane), pozwalające na najwyższy standard zabezpieczenia obiektów. Dobieramy je mając na uwadze dobro klienta – od bardzo prostych, do szeroko rozbudowanych, także o funkcje automatyki.

W zakresie instalacji systemów alarmowych bazujemy na systemach i urządzeniach firm takich jak: Satel, DSC, Jablotron, Bosch.

MONTAŻ ALARMÓW - DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FPI?

Wieloletnie doświadczenie zebrane podczas współpracy z wiodącymi producentami, pozwala nam każdorazowo zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Potwierdzeniem jakości naszej pracy są wykonane przez nas realizacje. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych (mieszkania, domy, wspólnoty mieszkaniowe), jak i instytucji oraz firm.

Montaż alarmów Kraków i okolice ( Nowoczesne systemy alarmowe Kraków )

Działamy głównie na terenie Małopolski (Kraków, Niepołomice, Kłaj, Proszowice, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Skawina, Dobczyce, Gdów), ale w razie zainteresowania realizujemy także zlecenia na terenie całej Polski. Oferujemy profesjonalny montaż alarmu Kraków.

Ponad 10 lat doświadczenia w branży

Doradzamy Projektujemy Montujemy

Możliwość zawarcia umowy serwisowej

Stale poszerzamy naszą wiedzę techniczną

NASZE REALIZACJE

BEZPŁATNA WYCENA
INSTALACJI SYSTEMU ALRMOWEGO

POSTAW NA OCHRONĘ I BEZPIECZEŃSTWO DZIĘKI SYSTEMOM ALARMOWYM!

Bezpieczeństwo niejedno ma imię, a dodatkowej ostrożności nigdy za wiele! Zwłaszcza, że próby kradzieży lub włamań nie są abstrakcyjnym problemem, lecz realnym zagrożeniem dla wszystkich mieszkańców dużych miast. Instalacja systemów alarmowych może niektórym wydawać się przesadą, ale dzięki ich skutecznemu działaniu niejednokrotnie potrafią na dobre odstraszyć nieproszonych gości! Na czym polega działanie systemu alarmowego? Czy ten rodzaj zabezpieczenia jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem w przypadku Krakowa i innych dużych polskich miast?

Czym są systemy alarmowe? Profesjonalne alarmy Kraków, Niepołomice, Wieliczka.

Powyższym mianem określa się kompleksowe połączenie kilku urządzeń odpowiedzialnych za odpowiednią ochronę i zabezpieczenie konkretnego obszaru przed kradzieżami czy włamaniami. Montaż systemów alarmowych obejmuje prywatne posesje, lokale usługowe (np. apteki, sklepy spożywcze, kawiarnie czy restauracje), mniejsze lub większe firmy oraz budynki o charakterze administracyjno-urzędowym (np. banki, placówki pocztowe) oraz wiele innych miejsc wpisujących się do szeroko rozumianej branży kulturalno-rozrywkowej (np. muzea, kluby taneczne czy sale do organizacji rozmaitych wydarzeń).

Systemy alarmowe – z czego się składają?

Najważniejszą częścią tego typu systemów bezpieczeństwa jest centrala alarmowa, która umożliwia sterowanie całą siecią oraz jej konfigurację – porównanie roli centrali do mózgu w układzie nerwowym jest jak najbardziej trafione! To właśnie tutaj trafiają wszystkie sygnały zebrane przez urządzenia monitorujące zwane czujnikami lub detektorami. Wśród nich wyróżniamy czujniki zbierające sygnały:

 • drgania (np. podczas prób wiercenia),
 • ruchu (np. w konkretnym pomieszczeniu),
 • otwarcia (np. drzwi lub bram wejściowych),
 • zbicia szyby (np. w witrynach sklepowych),
 • zmian temperatury i wykrycia dymu (np. w trakcie pożaru),
 • zalania wodą (np. przy niespodziewanych uszkodzeniach hydraulicznych).

Odebrany sygnał zostaje przesłany do wspomnianej centrali (analogowej lub całkowicie cyfrowej), która przetwarza go na sygnał wyjściowy będący reakcję alarmową. Sygnał wyjściowy jest prezentowany za pomocą sygnalizatorów, które są podłączone do systemu powiadamiania o zagrożeniu – obecne urządzenia alarmowe wykorzystują dwa typy sygnalizatorów:

 • świetlne – optyczne,
 • dźwiękowe – akustyczne.

Warto też dodać, że instalację systemów alarmowych można połączyć z montażem szeregu innych urządzeń zwiększających bezpieczeństwo jak np. kamer będących przykładem monitoringu wizyjnego. Ma to niezwykle istotne znaczenie w przypadku dużych miast i ich okolic (np. Krakowa, Niepołomic, Skawiny i innych nieopodal położonych miejscowości) gdzie rozbudowana infrastruktura wraz z ogromną liczbą mieszkańców stwarza potencjalne ryzyko na wielu płaszczyznach.

Systemy alarmowe – w jaki sposób działają?

Decyzja o montażu systemu alarmowego powinna być dostosowana do aktualnych potrzeb, ale i przede wszystkim do miejsca planowanej instalacji! Lokale użytkowe, jak drogerie kosmetyczne czy sklepy spożywcze będą wymagać sprzętu o zupełnie innym trybie pracy, aniżeli prywatne mieszkania czy domy jednorodzinne. Mowa tu o:

 • funkcji pełnego czuwania – jakikolwiek ruch wywołuje aktywację czujnika i wygenerowanie sygnału alarmowego – polecana w przypadku zupełnie pustego lokalu np. podczas prac remontowych lub w trakcie urlopu,
 • funkcji pełnego czuwania z blokadą – dostosowanie pracy systemu alarmowego i czujników do indywidualnych potrzeb – tryb pozwalający m.in. na ustawienie pełnego czuwania w lokalu podczas godzin zamknięcia.

Innowacyjne alarmy i zabezpieczenia umożliwiają stałe monitorowanie zarówno wnętrza pomieszczenia, jak i obszaru otaczającego budynek z zewnątrz. Nowoczesne systemy alarmowe umożliwiają ochronę przez 24 godziny na dobę oraz przez 7 dni w tygodniu, co dzięki licznym modyfikacjom może pozwolić na szybką reakcję służb ochrony i skuteczne udaremnienie próby popełnienia przestępstwa. Interesują Cię systemy alarmowe w Krakowie , Niepołomicach ? Napisz lub zadzwoń. Polecamy nasze systemy alarmowe Kraków, Niepołomice, Wieliczka. Szybko i profesjonalnie! Szybki serwis alarmów Kraków i okolice.

 

Alarmy Kraków – montaż alarmów Kraków oraz serwis alarmów

Systemy alarmowe są kluczem do bezpieczeństwa każdej nieruchomości. Jeśli jesteś mieszkańcem Krakowa i poszukujesz solidnej ochrony dla swojego domu czy firmy, nasza oferta jest skrojona idealnie pod Twoje potrzeby. Oferujemy alarmy domowe wysokiej jakości, które stanowią pierwszą linię obrony przed potencjalnymi zagrożeniami.

W dobie rosnącej liczby włamań i niepewności, inwestycja w alarmy oraz monitoring to klucz do spokoju ducha. Nasze systemy pozwalają na zdalne sterowanie oraz monitorowanie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze wiesz, co dzieje się w Twoim domu, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Co więcej, oferujemy również zaawansowane kamery, które zapewniają krystalicznie czysty obraz oraz szeroki zakres funkcji, takich jak rozpoznawanie twarzy czy rejestracja tablic samochodowych.

Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz również nowoczesne domofony, które łączą w sobie funkcje komunikacyjne z funkcjami bezpieczeństwa. Pozwalają one na kontrolowanie dostępu do nieruchomości, dając pewność, że nikt niepożądany nie przekroczy Twojego progu.

Jeżeli myślisz o instalacji alarmu w swoim domu czy firmie w Krakowie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowa wiedza gwarantują, że dostarczymy Ci system, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Ochrona, na której możesz polegać – to właśnie my.

 

 • Naprawa alarmów Kraków

 • Serwis alarmów Kraków

 • Naprawa alarmów Wieliczka

 • Naprawa alarmów Niepołomice

 

Budowa systemu alarmowego:

 

Montaż systemów alarmowych warto powierzyć specjalistom. Zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT

Zadzwoń do nas…

…lub napisz. Skontaktujemy się z Tobą