AKTUALNOŚCI

ZOBACZ CO NOWEGO U NAS

FPI

Naszą misją jest zapewnienie Tobie oraz Twoim bliskim, a także prowadzonym przez Ciebie biznesom pełnej ochrony, a satysfakcję naszych Klientów traktujemy priorytetowo. Nasza firma powstała z myślą o świadczeniu i rozwoju usług z zakresu systemów bezpieczeństwa. I choć oficjalnie istniejemy od 2015 roku, to nasze doświadczenie w branży jest o wiele dłuższe. Wspólne projekty i instalacje realizujemy już od 2008 roku. Od tamtego czasu wciąż konsekwentnie się rozwijamy i zdobywamy doświadczenie, które pozwala nam zapewniać naszym klientom coraz bardziej nowoczesne, innowacyjne i przede wszystkim efektywne rozwiązania. Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz usługi obejmujące: projektowanie, instalację oraz serwisowanie systemów zabezpieczeń. Wieloletnie doświadczenie zebrane podczas współpracy z wiodącymi producentami, pozwala nam każdorazowo zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług. Potwierdzeniem jakości naszej pracy są wykonane przez nas realizacje. Działamy głównie na terenie Małopolski (Kraków, Niepołomice, Kłaj, Proszowice, Bochnia, Brzesko, Wieliczka, Skawina, Dobczyce, Gdów), ale w razie zainteresowania realizujemy także zlecenia na terenie całej Polski. W gronie naszych stałych klientów są również klienci ze Śląska. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych (mieszkania, domy, wspólnoty mieszkaniowe), jak i instytucji oraz firm.
FPI
FPI2 lat temu
Podczas montażu systemu monitoringu. 😀
FPI
FPI2 lat temu
Nowy rok szkolny rozpoczęty!❗️
👉Mamy dla Was dedykowany dla szkół i uczelni wyższych system pomiaru temperatury (GANZ Smart Terminal)🌡👌

Smart Terminal to ultra-precyzyjny system AI (Artificial
Intelligence) do pomiaru temperatury ciała, gwarantujący
wysoką wydajność i niezawodność.✅ Wykorzystując
technologię termowizyjną oraz sztuczną inteligencję
w analityce wideo, urządzenie zapewnia szybką detekcję
twarzy, wysoką dokładność pomiaru oraz precyzyjną
identyfikację osoby poprzez porównanie twarzy 1 : N.

Zastosowania Smart Terminala:
biura🏢, miejsca publiczne🏛, szkoły🏫, sklepy🏬, dworce🚆

👉Terminal może być mocowany w różnych wariantach.
W komplecie z urządzeniem jest gotowy wysięgnik
pozwalający na zamocowanie terminala do powierzchni
np. blatu, bramki, innego elementu stałego.

👉Dostawcą rozwiązania jest ALPOL🏆 - www.e-alpol.com.pl,
lub sprawdź naszą ofertę na www.fpi.com.pl👈

👍Bezpieczeństwo najważniejsze!
FPI
SMART TERMINAL w walce z eskalacją wirusa
Smart Terminal EN7-S02T to inteligentne urządzenie wykorzystujące sztuczną inteligencję w analityce wideo oraz termowizję. Mierzy precyzyjnie temperaturę cia...
FPI
FPI jest w: Al. 29 Listopada.2 lat temu
Uruchamiamy system kontroli dostępu 🔑 Roger RACS5 w budynku biurowym w Krakowie.🏢
FPI
FPI2 lat temu
Budujesz dom ❓
Jesteś inwestorem lub kierownikiem budowy ❓
Martwi Cię, że teren Twojej budowy nie jest właściwie zabezpieczony pod Twoją nieobecność ❓
Jest na to sposób👌
➡️ Skorzystaj z profesjonalnego monitoringu placu budowy.
To rozwiązanie pozwoli Ci na komfortową ✅ kontrolę pracy ekip, śledzenie postępów prac, a także znacznie zmniejszy ryzyko aktów wandalizmu lub kradzieży oraz pozwoli zidentyfikować sprawców w przypadku zaistnienia takich sytuacji.
Monitoring ➡️ instalujemy prowadząc przewody po już istniejących elementach: słupach oświetleniowych, ścianach lub dachach baraków, etc. Zastosowane ➡️ kamery mogą na późniejszym etapie budowy zostać użyte jako docelowe kamery monitoringu. Dzięki nowoczesnym 👌 systemom monitoringu pomożemy Ci bez zwłoki wykrywać także takie zdarzenia jak: wtargnięcie na teren, zniknięcie lub porzucenie obiektu.

Skontaktuj się z nami, poprzez formularz kontaktowy na naszej stonie ➡️ https://fpi.com.pl/ ⬅️, a my zaproponujemy Ci rozwiązania, idealnie ✅ dopasowane ✅ do Twoich potrzeb!
FPI
FPI2 lat temu
Realizując jedno z naszych ostatnich zleceń zastaliśmy w rozdzielni klienta "takie coś" jak na poniższym zdjęciu 🧐. Nasze zlecenie dotyczyło montażu napędu do bramy i chociaż instalacje elektryczne nie są naszą główną dziedziną działalności, poniższa usterka została przez nas usunięta w trybie pilnym. Dla tych co mniej znają temat: poniższa sytuacja zagrażała mieniu i zdrowiu przebywających w domu ludzi ⚡️. Przy okazji usunęliśmy napotkane w rozdzielnicy błędy które powodowały wadliwe działanie urządzeń zabezpieczających. 👍
Zawsze dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów.
KONTAKTNASZE REALIZACJE